hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Accent > Accent X3, LC, MC (1994-2010) > Ходовая и трансмиссия

Ответ
 
Опции темы
Старый 05.05.2021, 08:33   #1
polorest
Пользователь
 
Аватар для polorest
 
Регистрация: 16.09.2016
Адрес: Львов
Сообщений: 118
Авто: accent 1.4GL
Дополнительная информация
По умолчанию Стук ззаду справа

Всім доброго дня.
Вже майже рік маю проблемку, але вирішив тільки тепер звернутись за порадою, оскільки сильно надоїло.

Спостерігає стук ззаду справа машини. Стук орієнтовно йде з району правої задньої стойки амортизатора. Я не можу зрозуміти природу і періодичність цього стуку.
Стук тонкий, одиночний (тук), інколи парний (тук тук).
По великих ямах, кривих дорогах стуку практично нема. Стук більше проявляється коли на низькій швидкості розвертаюсь, паркуюсь, просто кочусь (тук...............тук........................................тук тук).

Приклад 1: їду з дому в гараж (в гаражах дорога ужасна) - тишина, біля гаражу помив машину, сідаю, розвертаюсь, щоб знову їхати до будинку. Під час розвороту тук.......тук тук. (І це не обов'язково коли колеса вивернуті і я розвертаюсь. Можу їхати і по прямій, але зі швидкістю 5 км.

Приклад 2: часто, коли виїзджаю задом після ночі з гаражу, задніми колесами коли з порогу зіскакую, теж чую одиночний тук.

Приклад 3: котився заднім ходом з горки приторможуючи (провтикав парковочне місце)))), то постоянно тук....тук....тук....тук...

Приклад 4: їду до жінки в роддом. Всю дорогу майже тишина (злегка чую щось подібне, але дуже тихо. Приїхав, паркуюся - тук..........тук тук.

Приклад 5: заїзджаю на низький бардюр, переднє праве колесо заїзджає - тук ззаді. Заднє праве колесо заїзджає - тук.

Короче якось так, не знаю що це.

Заїзджав до мужика на підйомник - нічого не знайшов.

Заднім стойкам 4 роки, пробіг біля 30 тисяч.
Стойки на місці дьоргаю, машину трясу і т.д. - тишина.

Думав купити нові стойки і поміняти, але якщо не поможе, то буду жаліти що на вітер викинув +-3000 грн.

Якщо в когось якісь думки, або може було щось подібне, будь-ласка допоможіть. Буду вдячний.
polorest вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 15.06.2021, 07:34   #2
polorest
Пользователь
 
Аватар для polorest
 
Регистрация: 16.09.2016
Адрес: Львов
Сообщений: 118
Авто: accent 1.4GL
Дополнительная информация
По умолчанию

Поміняв задні стойки з пильниками і відбійниками - стук НЕ ПРОПАВ!!!
polorest вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.06.2021, 10:40   #3
Penitrator
Член клуба
 
Аватар для Penitrator
 
Регистрация: 24.02.2016
Адрес: стольный град Киев
Сообщений: 508
Авто: Accent MC 2006-2010, sedan
Дополнительная информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от polorest Посмотреть сообщение
Всім доброго дня.
Вже майже рік маю проблемку, але вирішив тільки тепер звернутись за порадою, оскільки сильно надоїло.

Спостерігає стук ззаду справа машини. Стук орієнтовно йде з району правої задньої стойки амортизатора. Я не можу зрозуміти природу і періодичність цього стуку.
Стук тонкий, одиночний (тук), інколи парний (тук тук).
По великих ямах, кривих дорогах стуку практично нема. Стук більше проявляється коли на низькій швидкості розвертаюсь, паркуюсь, просто кочусь (тук...............тук........................................тук тук).

Приклад 1: їду з дому в гараж (в гаражах дорога ужасна) - тишина, біля гаражу помив машину, сідаю, розвертаюсь, щоб знову їхати до будинку. Під час розвороту тук.......тук тук. (І це не обов'язково коли колеса вивернуті і я розвертаюсь. Можу їхати і по прямій, але зі швидкістю 5 км.

Приклад 2: часто, коли виїзджаю задом після ночі з гаражу, задніми колесами коли з порогу зіскакую, теж чую одиночний тук.

Приклад 3: котився заднім ходом з горки приторможуючи (провтикав парковочне місце)))), то постоянно тук....тук....тук....тук...

Приклад 4: їду до жінки в роддом. Всю дорогу майже тишина (злегка чую щось подібне, але дуже тихо. Приїхав, паркуюся - тук..........тук тук.

Приклад 5: заїзджаю на низький бардюр, переднє праве колесо заїзджає - тук ззаді. Заднє праве колесо заїзджає - тук.

Короче якось так, не знаю що це.

Заїзджав до мужика на підйомник - нічого не знайшов.

Заднім стойкам 4 роки, пробіг біля 30 тисяч.
Стойки на місці дьоргаю, машину трясу і т.д. - тишина.

Думав купити нові стойки і поміняти, але якщо не поможе, то буду жаліти що на вітер викинув +-3000 грн.

Якщо в когось якісь думки, або може було щось подібне, будь-ласка допоможіть. Буду вдячний.

Может что то поррасыхалось в балке, у меня что то похожее зимой происходит, + левый аммо ближе к -20 вобще отказывался работать, только теплело - всё ок. А буквально пару дней назад сорвало стойку стабилизатора левую вместе с кусочком уха крепления на амортизаторе. Уже вторая рейка с люфтом левого колеса Я если честно в последнее время если проблема прям не явная и ее четко не могут найти - кладу на нее болт пока она себя хорошо так не проявит.
Penitrator вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 17:26. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot