hyundai club
CARtaUA - сервис поиска АЗС, СТО, шиномонтажа, автомоек на карте Украины

Вернуться   Хюндай - Украинский автоклуб HYUNDAI > Модельный ряд > Hyundai Santa Fe > Двигатель и питание

Ответ
 
Опции темы
Старый 05.01.2021, 15:55   #1
vintyara
Пользователь
 
Аватар для vintyara
 
Регистрация: 13.11.2017
Адрес: Odessa
Сообщений: 41
Авто: Maxcruz 2.2d 4wd 2014 кореец
Дополнительная информация
По умолчанию Смазка в топливо для двигателя

Превед комрады.

Скажите, а слышал ли кто-то о смазке, добавляемого в топливо? Я вот не так давно на драйве прочитал случайно бортовик один, где человек добавляет. Пытался гуглить то, что он добавляет, и не нашел, но это не удивительно - он в России, на нашем рынке именно такого нет.

И я не очень понял - это для ТНВД или для двигателя, или еще для чего? Вобщем интересно, стоит ли, или это все маркетинг?
vintyara вне форума   Ответить с цитированием
   
Доброжелатель
 
Скажи форуму спасибо :))
Старый 05.01.2021, 18:57   #2
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию

Не скажу нічого нового як що скажу що вже досить давно (особливо взимку) багато хто з дизелистів додає до дизпалива мастило для двотактових двигунів, Досі ламають списи можна це робити чи ні але жодне офіційне джерело яке має відношення до будування та реалізації дизельних двигунів не підтвердило користь домішування такого мастила в дизпаливо, Особисто я вже досить давно використовую універсальну профілактичну присадку від відомого виробника присадок Wynns а саме Присадка до палива Wynns Supremium Diesel WY 22911 250мл доза як дуже поширена 10 мл/л на 10 літрів палива, відкатав на ній 9 років на туксоні 2- дизель 113 кс і ось вже четвертий рік катаюсь на ній на санта фе 2,2 197 кс , мені подобається як двигун працює і я не мав ЖОДНИХ проблем з двигуном на туксон і не маю проблем з двигуном санта фе .
__________________
Творіть добро! принаймні спробуйте......
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.01.2021, 22:13   #3
Fly17
Партнер Клуба
 
Аватар для Fly17
 
Регистрация: 03.08.2018
Адрес: Kharkiv
Сообщений: 507
Авто: Accent
Дополнительная информация
По умолчанию

В мене таке питання? А як себе веде садовий при додаванні мастила двотактного у паливо? Чи не призведе це до передчасного забивання сажою? Навіть мастила для дизелів із садовими фільтрами ідуть з меншим вмістом сірки ( додатково очищені)

Отправлено с моего Redmi Note 7 через Tapatalk
__________________
Запчастини до корейців і японців. 0737373430 viber, whatsapp, telegram 0981575375
Fly17 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.01.2021, 09:12   #4
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию

Ну власне саме тому і доливають мастило для двотактових двигунів тому що воно краще згорає і менш зольне але воно однаково підніме зольність згорання більше того мастило в дизпаливі веде до більш повільного горіння в камері згорання двигун втрачає в потужності але дещо тихіше працює , тож думаю краще все ж використовувати постійну універсальну присадку або використовувати чисте дизпаливо але гарної якості саме через відсутність гарантії якості палива я і використовую цю присадку бо вона дещо покращує параметри якості і одночасно має змазуюючі властивості також вона "зв'язує" воду, як що така потрапляє в бак.
__________________
Творіть добро! принаймні спробуйте......
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.01.2021, 17:00   #5
Fly17
Партнер Клуба
 
Аватар для Fly17
 
Регистрация: 03.08.2018
Адрес: Kharkiv
Сообщений: 507
Авто: Accent
Дополнительная информация
По умолчанию

Що стосується присадок у вигляді масла для 2Т, я б не додавав, так як сажа заб'є сажовий, вибачте за тавтологію, інші присадки можна, але з розумом. Все ДТ заходить однієї марки, далі присадки, як і бензин. Кращої боротьби за злив відстою з баку немає), кажу з досвіду, додають взимку авіаційне пальне, точніше там є присадка, яка не дає воді замерзати. Нещодавно пальне з однієї відомої заправки при -11 перетворилось на кисіль, відібрали на аналіз- паспорт краще, ніж на заправці)))

Отправлено с моего Redmi Note 7 через Tapatalk
__________________
Запчастини до корейців і японців. 0737373430 viber, whatsapp, telegram 0981575375
Fly17 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.01.2021, 14:51   #6
vintyara
Пользователь
 
Аватар для vintyara
 
Регистрация: 13.11.2017
Адрес: Odessa
Сообщений: 41
Авто: Maxcruz 2.2d 4wd 2014 кореец
Дополнительная информация
По умолчанию

А что скажете, не сочтите за рекламу, за вот это - Liqui Moly Diesel-Schmier-Additiv (7504) 150мл ?

Нашел так же на проме и Wynns Supremium Diesel WY 22911 250 - чуть дешевле чем ликви моли, понятно, что ликви - цена выше уже из-за раскрученной торвогой марки - но и доверия к ним как-то больше.

И еще вопрос - это касается только зимнего периода, или летом тоже можно?
vintyara вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.01.2021, 16:44   #7
КОЛЕСИК
Член клуба
 
Аватар для КОЛЕСИК
 
Регистрация: 26.12.2008
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 320
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi 4WD 2011 р в.
Дополнительная информация
По умолчанию

Можливо це дійсно непогана присадка але Wynns теж один з найвідоміших брендів саме присадок і до того ж одного флакона 250 м/л вистачає на 250 л палива і коштує це на сьогодні близько 180 гр (в 2009 такий флакон коштував 78 гр ) я доливаю завжди скільки скільки заправляю (заправляю 40 л доливаю 40 м/л і т п )
__________________
Творіть добро! принаймні спробуйте......
КОЛЕСИК вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.01.2021, 01:04   #8
SantaRus
Пользователь
 
Аватар для SantaRus
 
Регистрация: 25.06.2013
Сообщений: 43
Авто: Santa Fe 2.2 CRDI 6АТ 4WD 2012 197 л.с.
Дополнительная информация
По умолчанию

Intron De Lube - смазывающая присадка для ТНВД, уменьшающая пятно износа трущихся плунжерных пар - есть ТОЛЬКО в Украине, тестировалась на машинке трения на канале PartBox, зарекомендовала себя ОЧЕНЬ ХОРОШО, видео есть в Ютубе.
Сам пользуюсь Stanadyne Performance Formula - комплексная американская присадка от производителя топливных систем высокого давления (очень хвалят их системы фильтрации для дизельных автомобилей, присадка дорогая, но тоже качественная.
__________________
Santa Fe FL 2.2CRDI 6AT
SantaRus вне форума   Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
КОЛЕСИК (10.01.2021)
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.




Текущее время: 11:27. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot